Saç Ekimi Sonrası Temizlik Seti Nereden Alınır?

postop-1

İkili set halinde satılan Postop eczanelerde satışı yapılan tüm ilaçlar gibi Türkiye’nin ulusal ecza depoları Hedef Ecza Deposu, Selçuk Ecza Deposu, Galenos Ecza Deposu ve Kooperatif depoları (İskoop, BEK, Güney Ecza Koop) aracılığıyla Türkiye’deki tüm eczanelerde bulabilirsiniz. Eczana rafında olmaması halinde ise eczanınız ecza deposundan getirtebilir. Ulusal ecza depoları diğer tüm ilaçlar gibi Türkiye’nin en ücra köşesindeki eczaneye bile saatler içinde teslim edilebilmektedir.

Saç Ekim Merkezlerinde Postop Satışı
İlk yıkamaları klinikte yaparak yıkamanın nasıl yapılacağını hastalarına tarif eden saç ekim merkezleri ilk yıkamada kullandıkları ürünün devamını, hastalarının ürün aramakla uğraşmasını istemeyen saç ekim merkezleri de ekim yaptıkları hastalarına kendi bünyelerinde kurdukları saç ürünleri satış stantlarda uygun fiyatlarla satmaktadırlar.

Postop Satışı

Bunların dışında kendilerine internet satış sitesi de kurmuş resmi eczacılar da çalıştıkları ecza depolarından aldıkları Post Op saç ekimi sonrası temizlik setini internetten satmaktadırlar. Bu tür resmi eczane siteleri genellikle kurumlarında sattıkları fiyatları uygulamaktadır.

Postop Online Satış
Küçük şehirlerde yaşayan ekim yaptırmış kişilere postop üretici firma Hair Pharma resmi satış sitesi tarafından en geç 48 saatte kapıya teslim edilecek şekilde satışı yapılmaktadır. Kredi kartı ve vade farksız taksit imkanıda sunulan Hair Pharma resmi satış sitesinde ayrıca Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ve kapıda ödeme imkanı bulunmaktadır. Sizde online olarak almak için http://satis.hairpharma.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Set içeriğindeki köpük veya jelden birinin daha çabuk bitmesi halinde postop resmi satış sitesinden daha önce biten jel veya köpüğün sadece birini satın alabilirler. Resmi satış sitesinden yapılan tüm satışlarda kargo ücreti üretici firma tarafından karşılanmaktadır.

Hair Pharma tarafından üretilen Postop saç ekimi sonrası temizlik seti hangi kaynaktan alınırsa alınsın hepsi güvenle kullanılabilir. Yine hangi kaynaktan alınırsa alınsın kargoda zarar görmüş ürünler Hair Pharma garantisi ve güvencesi altındadır hasar görmüş ürünün gönderilmesi halinde ücret talep edilmeden yenisiyle değiştirilecektir.

sac-ekimi-sonrasinda-temizleme-islemi