Anasayfa / Saç Ekimi Sonrası / Saç Ekimi Sonrası Temizlik Seti Nereden Alınır?

Saç Ekimi Sonrası Temizlik Seti Nereden Alınır?

postop-1

Saç Ekim Merkezlerinde Postop Satışı
İlk yıkamaları klinikte yaparak yıkamanın nasıl yapılacağını hastalarına tarif eden saç ekim merkezleri ilk yıkamada kullandıkları ürünün devamını, hastalarının ürün aramakla uğraşmasını istemeyen saç ekim merkezleri de ekim yaptıkları hastalarına kendi bünyelerinde kurdukları saç ürünleri satış stantlarda uygun fiyatlarla satmaktadırlar.

Postop Online Satış
Küçük şehirlerde yaşayan ekim yaptırmış kişilere postop üretici firma Hair Pharma resmi satış sitesi tarafından en geç 48 saatte kapıya teslim edilecek şekilde satışı yapılmaktadır. Kredi kartı ve vade farksız taksit imkanıda sunulan Hair Pharma resmi satış sitesinde ayrıca Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo teslimatı yapılmakmaktadır. Sizde online olarak almak için http://satis.hairpharma.com.tr adresinden alabilirsiniz.

Set içeriğindeki köpük veya jelden birinin daha çabuk bitmesi halinde Postop resmi satış sitesinden daha önce biten jel veya köpüğün sadece birini satın alabilirler. Resmi satış sitesinden yapılan tüm satışlarda kargo ücreti üretici firma tarafından karşılanmaktadır.

Hair Pharma tarafından üretilen Postop saç ekimi sonrası temizlik seti hangi kaynaktan alınırsa alınsın hepsi güvenle kullanılabilir. Yine hangi kaynaktan alınırsa alınsın kargoda zarar görmüş ürünler Hair Pharma garantisi ve güvencesi altındadır. Hasar görmüş ürünün gönderilmesi halinde ücret talep edilmeden yenisiyle değiştirilecektir.

sac-ekimi-sonrasinda-temizleme-islemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.