Satın Al

İkili set halinde satılan Post Op saç ekimi sonrası temizlik seti eczanelerde satışı yapılan tüm ilaçlar gibi Türkiye nin ulusal ecza depoları Hedef Ecza Deposu, Selçuk Ecza Deposu, Galenos Ecza Deposu ve Kooperatif depoları (İskoop, BEK, Güney Ecza Koop) aracılığıyla Türkiye deki tüm eczanelere verilmiştir.

Saç ekimi yapılan şehirlerde ve özellikle saç ekiminin yoğun olarak yapıldığı semtlerdeki her eczaneden alınabilir. Saç ekimi hastasının daha az gittiği mahalle eczaneleri ise o an olmasa bile eczacı kendine en yakın ecza deposundan saatler içinde seti temin edep hastasına sunabilir.

Saç ekimi yaptıran kişinin satın almakla uğraşmasını istemeyen saç ekim klinikleri ve ilk yıkamaları klinikte yaparak yıkamanın nasıl yapılcağını hastalarına tarif eden saç ekim merkezleri de ekim yaptıkları hastalarına kendi bünyelerinde kurdukları saç ürünleri satış standlarda satmaktadırlar.

Küçük şehirlerde yaşayan ekim yaptırmış kişilere üretici firma Hair Pharma resmi satış sitesi tarafından Sürat Kargo aracılığıyla en geç 48 saatte kapıya teslim edilecek şekilde satışı yapılmaktadır.

Bunların dışında kendilerine internet satış sitesi de kurmuş resmi eczacılar da çalıştıkları ecza depolarından aldıkları Post Op saç ekimi sonrası temizlik setini internetten satmaktadırlar.

Hair Pharma tarafından üretilen Postop saç ekimi sonrası temizlik seti hangi kaynaktan alınırsa alınsın hepsi güvenle kullanılabilir.